kovo-výroba

KOVO-

ZEN

o nás

o NaŠÍ

FirmĚ

čím se zabýváme a jaké služby nabízíme

Naše firma vám nabízí komplexní služby v oblasti kovovýroby od zpracování výkresové dokumentace, samotné výroby, povrchové úpravy až po expedici hotových výrobků. Zabýváme se výrobou jak sériovou, tak zakázkovou včetně samostatných designových návrhů.

Svými inovativními řešeními jsme získali důvěru mnoha významných zákazníků napříč různými odvětvími včetně stavebnictví, průmyslu a logistiky.

Pro výrobu používáme níže uvedené typy svařování, což nám umožnuje práci jak s běžnou ocelí, tak ocelí nerezovou i hliníkem. Kvalitu provedení zaručujeme příslušným evropským certifikátem.

 

 

 

z naší

Historie

co máme za sebou a kam míříme

Společnost Kovo-zen s.r.o. vznikla v roce 2016, mezi naší stěžejní výrobu patřila výroba ocelových kontejnerů pro odpadové hospodářství všech druhů a typů.

V současné době jsme rozšířili výrobu o svařování nerezové oceli a hliníku.

Naše vize do budoucna je založena na férové spolupráci a lidském přístupu,  které jsou pro nás nezbytnými pilíři úspěšného rozvoje.

Výzvou a zároveň inspirací je pro nás hledání a vymýšlení efektivního výrobního postupu. Toto úsilí nám přináší radost a posouvá naše hranice. Navíc, když vidíme, jak se náš výrobní postup proměňuje ve skutečnost a přináší pozitivní výsledky, cítíme se naplněni a motivovaní k dalšímu objevování nových možností. 

 

.


.